ADRENALİN PULSE DEFİNE DEDEKTÖR FİYATI 4200TL

Adrenalin Mühedislik tarafından geliştirilen Pulse ID teknolojinin ulaştığı en üst seviye define dedektörüdür. Adrenalin Pulse ID farklı 2 arama modu içermektedir. Metal arama modu metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtebilmektedir. Boşluk arama modu boşluğun ebatını tahmini derinliğini lcd ekranda grafik şekil yardımı ile belirtebilmektedir. Adrenalin Pulse ID gelişmiş özelliklerini size çok keyifli ve kolay kullanım rahatlığı ile sunabilen ilk define dedektörü modelidir. Özellikle hiç dedektör kullanmamış kişiler ve amatör kullanıcılar dahi sadece 5 dakika içerisinde Adrenalin Pulse ID’ nin tüm özelliklerini öğrenebilecek ve arama yapmaktan keyif alacaktır.

Metal Arama Modu:

Adrenalin Pulse ID, çok gelişmiş ve aynı zamanda çok kolay kullanıma sahip bir define dedektörüdür. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini hiçbir işlem yapmadan 0-99 rakansal değerler arasında size bildirecektir. Tespit edilen hedefin derinliğini metre ölçü biriminden rakamsal değer olarak lcd ekranda kullanıcısına bildirmektedir.

Metal Değerleri:

00 – 35 = Bakır, Prinç, Bronz
35 – 45 = Gümüş, Aliminyum, Kurşun

45 – 60 = Demir, Çelik

60 – 75 = Büyük Demir, Büyük Çelik

75 – 98 = Altın, Platin

Boşluk Arama Modu:

Adrenalin Mühendislik tarafından geliştirilen Düşük Frekanslı Ground Penetrating Radar özelliği sayesinde ilk defa bir metal dedektör açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit edebilmektedir.

ÖZELLİKLER
Çalışma Frekansı 500 Hz
Sinyal Genişliği 350 Ms
Akü 12 Volt 2.2 Amper
Şarj Adaptörü 12 Volt Otomatik Şarj
Araç Şarjı 12 Volt Çakmaklık ŞArj Adaptörü
Şarj Ömrü 7 Saat
Kulaklık Uyumluluk ¼ “Jack Stereo
Başlık Türü 38 cm mono – 120cm x 120cm çerçeve
Çalışma Isısı -20°C 55°C
Aksesuarlar
Türkçe Kullanım Kılavuzu

12 Volt Dc Otomatik Şarj Adaptörü

Stereo Kulaklık

Taşıma Çantası

Türkçe Kullanım Kılavuzu

Garanti 2 Yıl