Garrett Euro Ace Metal Dedektörü

Güçlendirilmiş DD arama başlığıyla ACE serisi en derin dedektörü Garrett Euro Ace 350.

Garret Euro Ace 350 özellikleTürkiye gibi yoğun minarelli Avrupa ülkelerin de define avcıları için yüksek verim sağlayabilmek için tasarlanmıştır.

Euro ACE 350, Garrett’in özel patentli hedef cinsi tanımlama teknolojisini ve yine patentli ayırım özelliklerini kapsar. Bu teknoloji özelliği ekranda iki ayrı skala ile kullanılır. Alt skala ölçeği dedektörün ayırımını, üst skala ölçeği ise dedektörün tespit edilen hedef cinsi analizini gösterir.

Euro ACE de Gelişmiş Demir ayrım özelliği ve standart 22x28cm eliptik DD arama başlığı mühendisler tarafından Avrupa’nın değişken mineral yapılı toprak yapısı için tasarlanmıştır. Garrett EuroACE 350, bu endüstride 45 yıldan daha fazladır kapsamlı araştırma ve geliştirmelerin sonucunda imal edilmiştir. İster hobby amaçlı dedektör kullanıcı veya profesyonel define arayıcı olun geniş bir yelpaze içinde arama yapmak için bu dedektör uygundur.

EuroACE zemin minerallerini kolaylıkla ve otomatik olarak egale eder. En hızlı şekilde aramaya başlamak için hazır hale gelir.

EuroACE Garrett’in özel Grafik Hedef Tanımı teknolojisiyle tasarlanmıştır. Yatay bir gösterge boyunca hedef tanımları gösterilir, burada iletkenliği düşük olan maddeler (demir gibi) ekranın sol tarafında, iletkenliği yüksek olan (örneğin: Saf gümüşler) ekranın sağ tarafında gösterilir. EuroACE’ de diğer ACE serilerine gre demir ayırım çözünürlük gücü daha da arttırılmıştır. Genel ayrım özelliğinin yanı sıra kabul/ret özelliği sayesin de istenilen tek (sadece altın, sadece gümüş gibi) metale de yönlenebilirsiniz. EuroACE in DD başlığı koncentrik başlıklara benzer dar alanlı başlık osilatörü oluşturarak mükemmel bir ayırım sağlar. Çöplüklerle dolu arazilerde dar süpürme hareketi ile çöplük hedeflerin yanında iyi hedefler izole edilmemiş olacaktır.

Metal cinsine göre farklı ses verme özelliği, hedefin iletkenliğine ve çeşidine (altın, gümüş ve demir gibi) göre 3 farklı tondaki sinyal sesini meydana getirebilir.

Hedefinizin noktasal yerini belirlemek için Pinpoint (noktalama) tuşuna basılı tutmanız ve başlığı yavaşca hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Noktasal olarak hedefin yerini belirlerken cihaz aynı zaman da kullanıcıya derinlik hakkında da bilgi sunacaktır.

Bu teknoloj harikası orjinal A.B.D. üretimi dedektör sadece 4 tane 1,5 V (kalem pil) ile çalışır. Euro Ace’yi monte ederken hiçbir alete ihtiyaç duymazsınız.

Garrett Euro Ace 350’nin geliştirilmiş özellikleri;

Güçlü, Büyük ve geliştirilmiş 28×22 cm DD arama başlığı.
Geliştirilmiş ekrana entegre edilmiş demir ayırımı.
Güçlendirilmiş, 3 farklı ton ile desteklenmiş sesli ayrımı.
Yüksek frekansı sayesin de kalıntı sikke tespitin de rakipsiz derinlik.
Ses seviyesi kontrol edilebilen özel ve orjinal tasarım Garrett’s ClearSound kulaklık.
Detaylandırılmış pinpointer (noktalama) özelliği sayesin de en hızlı ve tam hedef saptama.
5 farklı arama modu sayesin de küçük ve büyük metal tespit edebilme yetisi.
Dijital Ekranın da her an kontrol imkanı sunan batarya seviyesi.

GARRETT EURO ACE 350 TEKNİK ÖZELLİKLERİ ;
Çalışma Frekansı 8.25 kHz
Başlık Türü 8.5×11’’ DDPROform
Ayarlanabilir Uzunluğu 1,29 maksimum
Hedef Yeri Noktalama Pinpoint/Var
Gece Görüş ışığı Yok
Ses Çıkışı Hoparlör ve Kulaklık Jakı
Hedef Ses Tonu Metallere Göre Değişken 3 Tonlu Ses Sistemi
Kulaklık Uyumluluk ¼ “, stereo
Ağırlık (biraz) değişebilir 1,27 Kg
Pil Gereksinimi 4 adet 1,5 volt
Pil Ömrü 25 saat alkalin
Ekran Var/LCD ekranında grafiği gösterimi ve Hedef Numarası
Toprak Ayarı Otomatik
Tekbir Metale Göre Ayırım Accept/Reject-(Ret/Kabu)l Tuşları Sayesinde
Çalışma Isısı -20°C 55°C ve 3m Su Altı Kullanma İmkanı
Çalışma Modu Jewelry
Custom
Relıcs
Coıns
Zero
Pakete Dâhil Ürünler 8.5×11’’ DDPROform Arama Başlığı
Kulaklık
Kullanım Dvd’si
Türkçe Kullanım Kılavuzu
Taşıma Çantası
Garanti 2 Yıl